ASMENINĖS KONSULTACIJOS

Individualiosios psichologijos konsultantas Virginijus Varkalis ir psichologė Dovilė Varkalienė teikia psichologinio konsultavimo ir terapijos paslaugas

Dovilė Varkalienė patyrusi psichologė su daugiau kaip 20 metų psichologinio konsultavimo ir psichoterapijos praktika. Jos profesinės sritys apima nerimą, depresiją, panikos atakas, perdegimą, viešumo baimę, tapatumo klausimus, traumas, potrauminį stresą, krizes, skyrybas, netektis, gedėjimą, prievartą ir smurtą patiriančius asmenis. Dovilė Varkalienė yra baigusi psichologijos magistrą Vilniaus universitete ir turi papildomų įgūdžių ir mokymosi patirties Geštaltinėje psichoterapijoje ir įsisąmoninimu grįstoje kognityvinėje elgesio terapijoje (KET). Savanorė psichologė VšĮ “Krizių įveikimo centre” ir turi patirties kaip Lietuvos kariuomenės psichologė. Dovilė Varkalienė teikia individualų suaugusių konsultavimą.

Kontaktai:
Tel. +370 686 92141
El. p. dolija@gmail.com
Adresas Giedraičių g. 60a, Vilnius
Individuali konsultacija 45 – 55 eurai trukmė 50 min

 

Virginijus Varkalis kvalifikuotas individualiosios psichologijos konsultantas, turintis daugiau nei 10 metų patirties šeimų psichologinio konsultavimo ir psichoterapijos srityje. Specializuojasi į šeimą ir vaiką orientuotą psichoterapiją, konsultuoja tėvus, paauglius, poras.

Virginijus turi didelę patirtį dirbant su žmonėmis, patiriančiais nerimą, depresiją, panikos atakas, priklausomybes, kamuojant egzistenciniais klausimais, išgyvenant skyrybas, netektį, krizes, gedėjimą. Konsultuoja smurtą patiriančius asmenims ir jų šeimos narius. Traumos, potrauminio streso konsultacijos.

Virginijus Varkalis yra Individualiosios psichologijos instituto dėstytojas, supervizorius.

Darbe vadovaujasi Individualios psichologijos (A.Adlerio), Sisteminę šeimos ir porų psichoterapijos ir Į vaiką ir šeimą orientuota psichoterapija.

Kontaktai:
Tel. +370 605 87470
El. p.  v.varkalis@gmail.com
Adresas Giedraičių g. 60a, Vilnius
Individuali konsultacija 50 – 60 eurai trukmė 50 min

Poros konsultacija 80 eurai trukmė 90 min

Šeimos konsultacija 90-100 eurai trukmė 90-120 min